Dopasowanie biżuterii do sukienki weselnej i pro wskazówki urodowe dla Twojej stylizacji na tę wyjątkową okazję

Więc udało się – wybrałaś idealną sukienkę na wesele. Taką, która podkreśla Twoje kształty i rysy twarzy. Sukienka w odpowiednim kolorze, która podkreśli Twoje oczy, a jednocześnie będzie stanowić uzupełnienie reszty przyjęcia weselnego. Jest to sukienka, która ma w sobie to wszystko.   Czas na kolejny krok – wybór biżuterii do sukienki na wesele. Jednak od czego w ogóle zacząć przeglądać wszystkie opcje biżuterii dla kobiet? Od diamentowych kolczyków po naszyjniki z pereł – trudno się w tym rozeznać. Jednak nie obawiaj się – jesteśmy tutaj po to, aby Ci pomóc!

Dlaczego wybór odpowiedniej biżuterii dla mamy panny młodej jest niemal tak samo ważny jak znalezienie idealnej sukienki na wesele?

Nie ma wątpliwości, że akcesoria będą wymagały pewnego planowania. Ponieważ większość zdjęć ślubnych przedstawia Cię od pasa w górę, warto pomyśleć o biżuterii podkreślającej twarz. Oczywiście oczekuje się, że Panna Młoda spędzi sporo czasu na poszukiwaniu każdego elementu swojego stroju. Nie można jednak zapominać, że jest to wyjątkowy dzień zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego dziecka, a wielu Twoich gości będzie Cię równie uważnie obserwować. Chcesz czuć się komfortowo i pewnie w tym ważnym dniu, a biżuteria może odegrać dużą rolę w tym, by dodać sobie tego dodatkowego impulsu, którego potrzebujesz, aby wyrazić siebie.   W zależności od Twoich preferencji stylistycznych i pożądanego wyglądu, masz wiele opcji do wyboru. Chcemy pomóc Ci odkryć te opcje biżuterii, w których będziesz czuć się jak najbardziej komfortowo, a do tego oczywiście muszą to być elementy dopasowane do Twojej sukienki na wesele.   Chcieliśmy uprościć ten proces, dzieląc typy biżuterii według dekoltu i typu stylu sukienki na wesele, którą już wybrałaś. Ten poradnik zatem powinien dać Ci kilka pomysłów na to, jak nosić piękną biżuterię w sposób, który będzie odpowiednio współgrał z wyjątkowym dekoltem, jaki i stylem, który oferuje Twoja sukienka.

Bardziej konserwatywna sukienka na wesele? Zachowaj nowoczesność i elegancję!

Aby zachować bardziej konserwatywny wygląd, wybierz klasyczne elementy, ale łącząc je z nowoczesnymi akcentami. Te opcje są odpowiednie na ceremonie kościelne tak bardzo, jak na wesela tradycyjne i formalne.   Perły to świetny początek. Jednak, aby uzyskać dla swojej stylizacji nowoczesną jakość, możesz swobodnie połączyć je z metalicznymi odcieniami i bogatymi odcieniami. Łącz perły w biżuterii z różnymi metalami i asymetrycznymi wzorami. Baw się rozmiarem i kolorem pereł, aby na przykład uzyskać bardziej wyrazisty efekt. Duże bransoletki z pereł świetnie komponują się z sukienkami z krótszymi rękawami.

Aby uzyskać hollywoodzki wygląd w stylu glam – postaw na blask

Aby uzyskać bardziej spektakularny, wykończony wygląd, postaw na błyszczącą biżuterię. Jeśli szukasz wyróżniającej się biżuterii, spróbuj spojrzeć na to z perspektywy mniej znaczy więcej. Przede wszystkim tutaj ważne jest, aby mieć jeden punkt centralny i nie robić z siebie choinki. Ostatnią rzeczą, której chcesz, to wyglądać, jakbyś próbowała odebrać uwagę pannie młodej.   Ten styl sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku wesel, które wymagają nieco więcej przepychu i blasku. Aby uzyskać cały ten efekt, postaw na klasyczne materiały, takie jak perły, kryształy i akcenty ze złotych koralików, nosząc je w odważniejszych stylach – tutaj do sukienki na wesele sprawdzą się błyszczące naszyjniki lub długie kolczyki w kształcie żyrandola.

Sukienka i biżuteria to nie wszystko – przed weselem zadbaj o swoją urodę kompleksowo!

To prawdopodobnie najważniejsza, a jednocześnie najbardziej pomijana część weselnego wyglądu: Twoja skóra. Wraz ze wzrostem stresu i napięcia Twoja skóra może jako pierwsza pokazać, że jesteś pod presją. Tym bardziej warto mieć to na uwadze pamiętając, że wraz z wiekiem nasza skóra traci nieco blasku – na co Ci więc najpiękniejsza sukienka i biżuteria, gdy skóra będzie szara i matowa?! Dlatego sugerujemy, aby jak najwcześniej przed ślubem nadać priorytet swojej skórze i przestrzegać zasad prawidłowej pielęgnacji, aby utrzymać ją w doskonałej kondycji.